Online Terapi

Online Terapi Nedir? Online terapi yaşadığınız psikolojik problemler ile uzmanlık alanlarımızla ilgili almak istediğiniz danışmanlıkve psikolojik destek hizmetlerinin internet üzerinden sağlanmasıdır.
Merkezimizde Online Terapi Nasıl Uygulanıyor? Skype üzerinden görüntülü olarak uygulanmaktadır. Öncelikle danışanlarla uygun randevu saati belirlenmektedir.
Online Terapi Kimler İçin Uygulanır? Yurt içi ve yurt dışında yaşayan psikolojik destek almak isteyen herkes için uygulanmaktadır.

Online Terapinin Avantajları:

* Bulaşıcı hastalık tehdidi gibi olağanüstü durumlarda online terapi güvenli bir yöntemdir.
* Özel sağlık problemleri nedeniyle dışarı çıkmakta zorlananlar ile fiziksel problem yaşayanlar içinde online terapi kişinin hayatını kolaylaştıran bir yöntemdir.
* Özellikle yurt dışında yaşayıp kültürel farklar nedeniyle yabancı psikologlarla görüşmek istemeyen danışanlar için de online terapi iyi bir seçenektir.
* Mesai saatlerinin yoğunluğu nedeniyle psikoloğa gitmekte zorlanan danışanlar için de online terapi uygun bir yöntemdir.

Online Terapide Hangi Problemlerde Fayda Sağlar?

Merkezimizde uygulanan Online terapide normal terapide görüşmek istediğiniz bütün problem için online terapi ile psikolojik destek alabilirsiniz.
Aşağıdaki alanlarda Psikolojik Danışmanlık ve Psikoterapi desteği almak isteyenler merkezimizden online terapi için randevu alabilirler:
* Yetişkinle Psikolojik Danışma Ve Psikoterapi
* Çift Ve Ailede Yaşanan Problemlerde Psikolojik Danışmanlık ve Psikoterapi
* Çocuk Ve Ergenle Yaşanan Problemlerde Psikolojik Danışmanlık Ve Psikoterapi
* Cinsel Problemlerde Psikolojik Danışmanlık Ve Psikoterapi

Online Terapi Randevu Hattımız: 0 533 161 33 47